Pokój dla dziecka to wielofunkcyjne miejsce do zabawy, rozwoju Twojego dziecka, odpoczynku i nauki. Prezentowane  w tej kategorii produkty pozwolą umeblować przytulny pokój dla niemowlaka, stworzyć wymarzone miejsce dla dziewczynki lub chłopca oraz funkcjonalną własną strefę dla nastolatka.

Jeśli poszukujesz nietuzinkowych, nowoczesnych mebli i dodatków dla swojej pociechy zobacz najnowszą kolekcję od Bloomingville Mini, pomysłowe drewniane półki do przechowywania książek, stoliki dziecięce, stylowe plecione kosze z praktycznymi uchwytami czydekoracyjne wieszaki ścienne. Warto zadbać tez o dekorację ścian - pomysłowe plakaty czy tapety w stylu skandynawskim od Borastapeter prezentujące bajkowe postacie z klasycznych szwedzkich bajek, czy spokojne, pastelowe wzory tapet w kropki.

Dodatki w stylu boho dla dzieci?

Miękkie, żakardowe kocyki i ręczniki z oferty House of RYM oraz nowoczesny design w żywych najmodniejszych kolorach od Lorena Canals z najnowszej kolekcji wyjątkowo miękkich dywanów do prania, poduszek, zawieszek na łóżeczko.
Meble i dodatki dla dzieci są bezpieczne w użytkowaniu, zostały wykonane bez użycia toksycznych klejów i barwników.