Scandiliving to sklep zainspirowany głównie nowoczesnym skandynawskim wzornictwem. Oferta Scandiliving to przede wszystkim meble, oświetlenie, tapety i dekoracje takich cenionych skandynawskich marek zajmujących się wyposażeniem wnętrz jak:Dutchbone, Zuiver, Bloomingville, Madam Stoltz, Eva Solo, House Doctor czy holenderskiej HK Living, Be Pure, włoskiej producentki dywanów do prania Lorena Canals. Wraz z ukazywaniem się kolejnych sezonowych kolekcji jest ona na bieżąco uaktualniana dzięki czemu można znaleźć  tu najnowsze projekty i rozwiązania.

Oferowane przez nasz sklep przedmioty odznaczają się wysoką jakością i są starannie wyselekcjonowane. Większość z nich jest wytwarzana ręcznie co nadaje im unikatowy i niepowtarzalny charakter.

Znajdziecie w nich Państwo odbicie typowego dla krajów skandynawskich stylu w którym piękno łączy się z prostotą i funkcjonalnością. Tak charakterystyczny dla tego stylu minimalizm nie pozbawia jednak tych przedmiotów wyszukanej elegancji odległej przy tym od patetyczności. Styl skandynawski jest również nierozerwalnie związany z przyrodą co znakomicie oddają naturalne materiały wykorzystane do ich produkcji jak bawełna, len, ratan, drewno, wiklina.
Styl skandynawski jest otwarty na  nowoczesny design, antyki i wpływy z różnych stron świata. Wnętrze w tym stylu można stworzyć przy stosunkowo niedużym budżecie zarówno w wiejskiej chacie, jak i nowo wybudowanym apartamencie.

Serdecznie zapraszamy

sklep SCANDI LIVING